masáže

rádi Vám pomůžeme uvolnit tělo i mysl u nás nebo v pohodlí Vašeho domova ...

Lomi lomi - havajská masáž

Je považovaná za perlu mezi masážemi. Koncert plynulých doteků dokonale uvolní Vaše tělo i mysl. Je to nejen masáž, ale i terapie - nekonečné plynutí energie vaším tělem i myslí.
S pomocí havajské hudby Vás přenese na pláž havajských ostrovů a vaši mysl možná ještě dále. Dlouhé, rytmické, pomalé i dynamické tahy prsty, dlaněmi i lokty připomínají vlny moře či tance Hula. Havajská masáž pomáhá od bolesti, od napětí ztuhlých a bolavých svalů, podporuje krevní oběh, lymfatický systém a vylučování toxických látek z organismu.

Lomi lomi 4-ruční

Perla mezi masážemi ve stereo provedení. Souhra doteků čtyř rukou - maséra a masérky nejen skvěle uvolní vaše tělo, ale také odpoutá hlavu od tohoto světa a naplní vás přívalem ženské i mužské energie.
Tuto masáž je nutné objednat s dostatečným předstihem, aby si na Vás mohli udělat čas masér i masérka. 

Královská masáž (4-ruční)

Úžasný koncert doteků čtyř rukou - maséra a masérky, nekonečné plynutí ženské i mužské energie Vaším tělem, Jin a jang splynou v jedno, hudba a léčivé vibrace tibetské mísy, dokonalé uvolnění těla i mysli...
Tuto masáž je nutné objednat s dostatečným předstihem, aby si na Vás udělali dostatek času masér i masérka. A dostatek času a klidu si na ní vyhraďte i Vy - trvá půldruhé hodiny, po domluvě i více :-) 

Klasická relaxační masáž

Můžete si dopřát také klasické relaxační masáže. I tady se však osvědčily prvky z havajské masáže, ideální pro "přemazání" hlavy po náročném dni či týdnu, doplněné dalšími technikami, od lávových kamenů po Čínskou masáž Tui Na ...

Klasická sportovní masáž

Samozřejmě je možná i klasická sportovní masáž po náročném výkonu. I do sportovní masáže, která může být více silová, vkládáme prvky relaxační, aby se uvolnily nejen Vaše svaly, ale také hlava - koneckonců v té to všechno začíná :-)  Můžeme rozmasírovat zatuhlá místa, ulevit Vašim zádům, šíji, nohám - dle Vašeho přání. 

Masáž do domu

Kteroukoli z výše uvedených masáží Vám můžeme poskytnout také v pohodlí Vašeho domova. Nemusíte tak po masáži nikam přecházet, přejíždět ...  Stačí, pokud jste z blízkého okolí ... Petr masíruje v Hradci Králové, Hanka pak v Pardubicích.

Ceník

Lomi lomi - záda, šíje, nohy
trvání 60 minut
850 Kč
Lomi lomi - záda, šíje, nohy
trvání 90 minut
1250 Kč
Lomi lomi - celková
trvání 120 minut
1600 Kč
Lomi lomi 4-ruční
trvání 60 minut
1600 Kč
Královská masáž (4-ruční)
trvání 90 minut
2300 Kč
Relaxační masáž - záda, šíje, nohy
trvání 60 minut
800 Kč
Sportovní masáž - záda, šíje, nohy
trvání 60 minut
800 Kč
Masáž do domu
příplatek k ceně vybrané masáže
+200 Kč

Kdy a kde

Masáže nabízíme pravidelně v Hradci Králové (jen pár kroků od Velkého náměstí) a Pardubicích. Po dohodě je možné i v jiných místech. Chcete-li se objednat, napiště SMS, zavolejte nebo pošlete e-mail. 

Těšíme se na Vás

RNDr. Petr Srp

Hradec Králové
Tel: 603 477 402
Tel: 775 559 856