masáže

rád Vám pomohu uvolnit tělo i mysl v Bečově nad Teplou
nebo v pohodlí Vašeho domova (Karlovy Vary, Sokolov, Loket, ...)

Lomi lomi - havajská masáž

Ja považovaná za perlu mezi masážemi. Dokonale uvolní Vaše tělo i mysl, je to nejen masáž, ale i terapie. S pomocí havajské hudby Vás přenese na pláž havajských ostrovů a vaši mysl možná ještě dále. Díky dlouhým pomalým tahům prsty, dlaněmi i lokty pomáhá od bolesti, napětí ztuhlých a bolavých svalů, podporuje krevní oběh, lymfatický systém a vylučování toxických látek z organismu.

Královská masáž (4-ruční)

Úžasný koncert doteků čtyř rukou - maséra a masérky, nekonečné plynutí ženské i mužské energie Vaším tělem, dokonalé uvolnění těla i mysli. Jin a jang splynou v jedno.
Tuto masáž je nutné objednat s dostatečným předstihem, aby si na Vás udělali dostatek času masér i masérka ...

Klasická relaxační masáž

Provádím také klasické relaxační masáže, např. s použitím lávových kamenů. I tady se mi však osvědčily prvky z havajské masáže. ideální pro přemazání hlavy po náročném dni či týdnu ...

Klasická sportovní masáž

Samozřejmě Vám nabízím i klasickou sportovní masáž po náročném výkonu. I do sportovní masáže, která je více silová, vkládám prvky relaxační, aby se uvolnily nejen Vaše svaly, ale také hlava - koneckonců v té to všechno začíná :-)  Mohu rozmasírovat zatuhlá místa, ulevit Vašim zádům, šíji, nohám - dle Vašeho přání.

 

Masáž do domu

Kteroukoli z výše uvedených masáží Vám mohu poskytnout také v pohodlí Vašeho domova. Nemusíte tak po masáži nikam přecházet, přejíždět ...  Stačí, pokud jste z blízkého okolí města Bečov nad Teplou - Karlovy Vary, Sokolov, Loket, Horní Slavkov, Toužim, ... 

Ceník

Lomi lomi - celková
trvání cca 70 minut
700 Kč
Relaxační masáž - záda, šíje, nohy
trvání cca 70 minut
600 Kč
Relaxační masáž - záda, šíje
trvání cca 35 minut
360 Kč
Sportovní masáž - záda, šíje, nohy
trvání cca 70 minut
600 Kč
Sportovní masáž - záda, šíje
trvání cca 35 minut
360 Kč
Královská masáž
trvání cca 70 minut
1200 Kč
Masáž do domu
příplatek k ceně vybrané masáže
+80 Kč

Kontaktujte mě

Pokud si chcete domluvit termín masáže, ozvěte se mi, prosím.