královské masáže

úžasný koncert doteků čtyř rukou - maséra a masérky, nekonečné plynutí ženské a mužské energie Vaším tělem i myslí ...

Oddejte se koncertu laskavých rukou

Čtyři ruce najednou Váš mozek nedokáže vnímat a proto mu nezbude, než se vypnout, uvolnit, odpoutat od vnější reality, propadnout do hlubin nekonečna ... Starosti všedního dne zůstanou kdesi daleko. Zůstanete jen Vy a Vaše pocity, vlny laskavých doteků, jin a jang energie proudící Vaším tělem. Hladivá havajská hudba a hojivé vibrace tibetské mísy umocní Váš prožitek a pomohou báječně harmonizovat celou Vaši bytost podle havajské tradice lomi-lomi...

Vyšetřete si na Královskou masáž dostatek času. Sama o sobě trvá půldruhé hodiny (po dohodě i déle) a bude ve Vás ještě hodnou dobu doznívat. Byla by škoda si to kazit nějakými starostmi či shonem. Po Královské masáži je nejlépe se pouze v klidu oddávat sám sobě ...

Napsali nám

Ráda bych doporučila všem, co mají rádi hýčkání a doteky, aby vyzkoušeli Královskou masáž od Hanky a Petra. Jejich synchronizované, geniálně sestavené pohyby, mě přenesly do pohádky, ve které jsem se na hodinu a půl stala bohyní. Absence myšlenek, stav vědomí sama sebe... uvolnění. Ještě i druhý den cítím na sobě dozvuky tohoto stavu. Moc děkuji za krásný, léčivý prožitek.

Dita Palušáková

Děkuji za úžasné odpoledne kdy jsem se nechala hýčkat vaší Královskou masáží. Ani ve snu by mě nenapadlo, že to bude tak fantastický. Užila jsem si to naplno a nakonec jsem přišla domů, lehla na gauč abych byla v teple a nechala to doznít a probudila se ve 2 hodiny ráno :-). Cítila jsem se fantasticky jako v nebi. Druhý den jsem se odvážila už jít běhat. A to díky vám, jak jsem byla nabuzená. Máte oba ruce neskutečný, plný něhy, síly a dostanou člověka do jiné dimenze. Už se na ruce vás obou zase těším :-).

Eva Kosařová

Vám oběma velký, veliký dík za nádherné vyladění a uvolnění. Dostala jsem od partnera poukaz na Královskou masáž a byl to pro mne, ne dáreček, pozornost, že si vzpomněl, ale opravdu veliký DAR. Byla to extáze pocitů a vzpomínek, byla jsem opravdu vynesena na vrcholky hor a viděla východ slunce, ocitla jsem se jako malá holka v keřích, kde jsem tak ráda pozorovala hmyzáky, přenesena do jiných dimenzí, plna radosti, až  člověk pláče, že je to ještě možné, že jsem toho schopna. Moc děkuji za přenádherné setkání, o kterém vím již nyní, že nebylo poslední. S láskou a úctou k Vašemu umění :-) ;-)

Silvie Drahošová

Na "Královskou masáž" jsem šla ze zvědavosti. To, jak se cítím v následujících dnech po masáži je nad moje očekávání. Nedá se to moc popsat - energie proudí tělem, cítím se uvolněná, s dobrou náladou a chutí do života, všechno mi jde nějak lépe od ruky, tělo jinak funguje - prostě musí se to zažít.  Díky touto cestou Haničce a Petrovi za skvěle odvedenou práci a přeji mnoho dalších spokojených klientů.

Eva Ročňová

Existuje mnoho druhů závislostí... já jsem závislá na "laskavých rukách" dvou úžasných a jedinečných masérů Hanky a Petra .... a tak se co nejvíce obdarovávám a dopřávám si dárek v podobě kouzelných a neopakovatelných "Královských masáží" v příjemném prostředí, které umí vykouzlit jen oni dva. Jsem jim oběma nesmírně vděčná, že mi ukázali i jinou možnou životní cestu na jejich srdíčkově vedeném kurzu Laskavé ruce, kterého jsem se zúčastnila.

Iva Roušarová

Nový rok jsem zahájila masáží u Vás a slíbila, že brzy napíši. A jelikož se mají sliby plnit nejen o Vánocích, činím tak sice opožděně, ale se stejnou radostí a nadšením. Setkání s Vámi mi přineslo opět dokonalé vyladění. Masáž jsem si moc moc užila. Byla zcela jiná, dynamičtější, ale prostě skvělá. Moc děkuji. Ps: Již se nesmírně těším na další setkání, které jsme dnes domluvily. ;-)

Silvie Drahošová

Kdy a kde

Královské masáže nabízíme pravidelně v Praze, Pardubicích a Hradci Králové. Po dohodě je možné i v jiných místech. V Praze se potkáme v Harmonizačním studiu Osm jen pár kroků od stanice metra Hradčanská. V Pardubicích a Hradci Králové vždy v centru jen kousek od hlavního náměstí. Zavolejte nám či napište, abychom domluvili vhodný termín.

Ceník

Královská masáž (90 min)
2300 Kč
Ochutnávka Královské masáže (60 min)
1600 Kč

Není hříchem nechat se hýčkat. 

Hříchem je nenechat se hýčkat dostatečně často.

Těšíme se na Vás

RNDr. Petr Srp

Hradec Králové
Tel: 603 477 402
Tel: 775 559 856