Jak se připravit na Královskou masáž

Vyšetřete si na Královskou masáž dostatek času. Sama o sobě trvá půldruhé hodiny (po dohodě i déle) a bude ve Vás ještě hodnou dobu doznívat. Po ní je nejlépe se pouze v klidu oddávat sami sobě. Neplánujte si proto po Královské masáži žádné pracovní povinnosti, stresující či náročné úkoly. Dopřejte si trochu klidu a relaxu. 

Masáž rozproudí koloběh všech tekutin v těle. Proto je dobré si před masáží odskočit na toaletu a po jejím skončení doplnit tekutiny častějším pitím. Je také vhodné mít po ruce (papírový) kapesník.

Před masáží si vypněte mobilní telefon, odložte prstýnky a řetízky. Královská masáž probíhá na celém nahém těle včetně rukou a nohou. Budete pohodlně ležet na břiše na masérském lehátku (podle potřeby částečně přikryti teplými osuškami), jen na začátku si na chvíli lehnete na záda, abychom Vám uvolnili myšlenky krátkou a příjemnou masáží obličeje.
Používáme kvalitní přírodní oleje. Oleje je dobré nechat vstřebat, není třeba se po masáži sprchovat. Připravte se však, že Vám nejspíše trochu zamastíme vlasy. Budete-li mít po ruce gumičku na stažení vlasů, pomůže to oběma stranám (zamaštění vlasů to ale docela nezabrání).

Těšíme se na Vás

Tel: 603 477 402
Tel: 775 559 856