kurzy umění doteku

naučte se masírovat celou svou bytostí ...

Používáme "celostní" přístup

Naučíte-li se dělat správné kroky na tři doby, ještě to neznamená, že umíte tančit valčík. A už vůbec to nezaručuje, že si vy a váš taneční partner tanec užijete.
Budete-li Vás někdo učit neznámou píseň z not, asi vám to bude chvíli trvat, než se ji naučíte a než si ji třeba oblíbíte. Když vám ji ale někdo párkrát zazpívá – je to jiné. Hned zjistíte, zda se vám líbí nebo nelíbí a budete schopni ji po krátké době zopakovat.

Podobné je to s masáží. Když se technicky naučíte jednotlivé tahy a hmaty, není vůbec zaručeno, že budete dobrý masér a že si klient (přijímající) vaši masáž užije. Proto učíme umění doteku jinak, než je u nás zaběhnuté – společně zkoumáme, jak tahy a doteky fungují, jak masírovat nejen rukama, ale i srdcem a celou bytostí.

Objevte tajemství doteku a své ruce jako hojivé nástroje pro relaxaci těla a mysli.
Každý z vás umí léčit dotekem, každý z vás je skvělým masérem - věřte inteligenci svého těla!

Magické ruce - umění doteku

Chcete předávat i přijímat životní sílu a radost dotekem? Chcete umět namasírovat přítele (přítelkyni), partnera, klienta - přinést mu (jí) pohodu a uvolnění? Masírovat celou svou bytostí? Zjistěte v čem je síla doteků, jaké tahy volit a jak nastavit svou mysl, ... Naučte se prvky z masáží Pět elementů, Šiacu, Lomi-lomi, Tao, ... Staňte se žádaným masérem i bez dlouhých a drahých profesionálních kurzů...

Kurzy probíhají v malých skupinkách (max 6 - 8), což dodává příjemné a bezpečné prostředí, dostatek prostoru a péče pro každého účastníka. Během kurzu budete dávajícími i přijímajícími, takže si vše na vlastní kůži vyzkoušíte...

Vhodné pro úplné začátečníky ale i pro zkušené maséry, kteří si chtějí vyzkoušet, jak masírovat s lehkostí a radostí, celou bytostí - naučit se, co se v běžných masérských kurzech neučí ...

Kurz je víkendový (so+ne: 2x 8 hodin). Po předchozí domluvě je možné zajistit ubytování. Speciálně pobytová verze kurzu - viz dále.
Cena kurzu: 3 600 Kč/os (sleva pro partnerský pár 20%)

Lomi lomi

(kurz celostní havajské masáže)

Havajská Lomi-lomi je považována za perlu mezi masážemi. Při málokteré se tak skvěle uvolní celé tělo i mysl. Obohacuje nejen masírovaného, ale dokonce i maséra. Celostním přístupem prolomíme zaběhnutý způsob jejího učení. Lomi lomi není jen masáž, ale také terapie i tanec ...

Vhodné pro ty, kteří mají alespoň základní zkušenosti s masírováním (např. z kurzu Loving hands).
Kurz je víkendový (so+ne: 2x 8 hodin). Po předchozí domluvě je možné zajistit ubytování. Speciálně pobytová verze kurzu - viz dále.
Cena kurzu: 3 800 Kč/os

Pobytové kurzy (Vysočina)

Všechny výše uvedené kurzy nabízíme také v podobě příjemně stráveného víkendu v útulné chalupě na Vysočině (viz mapa), daleko od pracovních i rodinných starostí. V ceně je zahrnuto ubytování v dvoulůžkových pokojích a snídaně.

Pobytové kurzy začínají vždy v pátek v 17:00 a končí v neděli v 15:00.
Pobytový příplatek k ceně kurzu: + 1 600 Kč/os

Termíny - Magické ruce

Kromě zde uvedených termínů a míst lze uspořádat kurz podle Vašeho přání - také ve Vašem městě.

Hradec Králové
11.-12.11.2023
Vrchlabí
9.-10.3.2024

Termíny kurzů - Lomi lomi

Kromě zde uvedených termínů a míst lze uspořádat kurz podle Vašeho přání - také ve Vašem městě.

Těším se na Vás

Pokud se chcete přihlásit na kurz nebo uspořádat některý z kurzů ve Vašem městě, dejte mi o sobě vědět. Těším se na setkání s Vámi :-)