masérské kurzy

naučte se masírovat celou svou bytostí ...

Používám "celostní" přístup

Naučíte-li se dělat správné kroky na tři doby, ještě to neznamená, že umíte tančit valčík. A už vůbec to nezaručuje, že si vy a váš taneční partner tanec užijete.
Budete-li Vás někdo učit neznámou píseň z not, asi vám to bude chvíli trvat, než se ji naučíte a než si ji třeba oblíbíte. Když vám ji ale někdo párkrát zazpívá – je to jiné. Hned zjistíte, zda se vám líbí nebo nelíbí a budete schopni ji po krátké době zopakovat.

Podobné je to s masáží. Když se technicky naučíte jednotlivé tahy a hmaty, není vůbec zaručeno, že budete dobrý masér a že si klient (přijímající) vaší masáž užije. Proto učím umění doteku jinou formou, než je u nás zaběhnuté – společně zkoumáme, jak tahy a doteky fungují, jak masírovat nejen rukama, ale i srdcem a celou bytostí.

Laskavé ruce
(kurz celostní relaxační masáže)

Chcete umět namasírovat přítele (-lkyni), partnera (-rku), klienta - přinést mu (jí) pohodu a radost? Naučte se, co se v běžných masérských kurzech neučí - umění doteku. Zjistíte v čem je jeho síla, jaké tahy a hmaty volit, jaký tlak a dynamiku, či jak nastavit svou mysl, ... Sami si vyzkoušíte účinky doteků. Naučíte se prvky z masáží Pět elementů, Lomi-lomi, Tao či Tantra.

Vhodné pro amatéry začátečníky i pro absolventy klasických masážních kurzů.
Kurz je víkendový (so+ne: 2x 8 hodin).
Cena kurzu: 2 400 Kč/os

Lomi lomi

(kurz celostní havajské masáže)

Havajská Lomi-lomi je považována za perlu mezi masážemi. Při málokteré se tak skvěle uvolní celé tělo i mysl. Obohacuje nejen masírovaného, ale dokonce i maséra. Celostním přístupem prolomíme zaběhnutý způsob jejího učení. Lomi lomi není jen masáž, ale také terapie i tanec ...

Vhodné pro ty, kteří mají alespoň základní zkušenosti s masírováním (např. z kurzu Laskavé ruce).
Kurz je víkendový (so+ne: 2x 8 hodin).
Cena kurzu: 2 400 Kč/os

Termíny kurzů - Laskavé ruce

Kromě zde uvedených termínů a míst lze uspořádat kurz podle Vašeho přání - také ve Vašem městě.

2.-3.2.2019
Pardubice
2.-3..3.2019
Tanvald
16.-17.3.2019
Karlovy Vary

Termíny kurzů - Lomi lomi

Kromě zde uvedených termínů a míst lze uspořádat kurz podle Vašeho přání - také ve Vašem městě.

16.-17.2.2019
Pardubice
6.-7.4.2019
Karlovy Vary
18.-19.5.2019
Tanvald

Kontaktujte mě

Pokud se chcete přihlásit na kurz nebo uspořádat některý z kurzů ve Vašem městě, dejte mi o sobě vědět. Těším se na setkání s Vámi :-)